Vrijstaande woning Onze Lieve Vrouwestraat 70 Zegge

Onze Lieve Vrouwestraat 70, 4735 SW Zegge

132 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Onze Lieve Vrouwestraat 70 is een vrijstaande woning in Zegge, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 770 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
770 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met overig en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Onze Lieve Vrouwestraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Onze Lieve Vrouwestraat 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
39.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (490.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Zegge

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Zegge

460 Inwoners
175 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
174 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zegge
92% Koopwoningen
97 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Onze Lieve Vrouwestraat 70

Vergelijkbare woningen in Zegge

Veelgestelde vragen over Onze Lieve Vrouwestraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Onze Lieve Vrouwestraat 70?

De prijsindicatie voor Onze Lieve Vrouwestraat 70 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zegge is €509.000. Dat komt neer op circa €3.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Onze Lieve Vrouwestraat 70 zich tot de wijk Verspreide huizen Zegge?

Onze Lieve Vrouwestraat 70 is een vrijstaande woning van 132 m² in de wijk Verspreide huizen Zegge. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 97 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Onze Lieve Vrouwestraat 70?

Onze Lieve Vrouwestraat 70 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Zegge, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Onze Lieve Vrouwestraat 70 vergeleken met de buurt?

Onze Lieve Vrouwestraat 70 heeft 132 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 770 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Zegge ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Onze Lieve Vrouwestraat 70 en wat betekent dat?

Onze Lieve Vrouwestraat 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Onze Lieve Vrouwestraat 70?

Onze Lieve Vrouwestraat 70 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 490 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zegge?

De wijk Verspreide huizen Zegge in Zegge (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.