Streetview Onze Lieve Vrouwestraat 44 Zegge

Onze Lieve Vrouwestraat 44, 4735 SW Zegge

262 m² Bouwjaar 1940 Label C

Onze Lieve Vrouwestraat 44 is een woonhuis in Zegge, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 1220 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
1220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Onze Lieve Vrouwestraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Onze Lieve Vrouwestraat 44

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zegge

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Zegge

460 Inwoners
175 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
174 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zegge
92% Koopwoningen
97 Inwoners per km²

Locatie van Onze Lieve Vrouwestraat 44

Vergelijkbare woningen in Zegge

Veelgestelde vragen over Onze Lieve Vrouwestraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Onze Lieve Vrouwestraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zegge is €509.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Onze Lieve Vrouwestraat 44 zich tot de wijk Verspreide huizen Zegge?

Onze Lieve Vrouwestraat 44 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Verspreide huizen Zegge. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 97 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Onze Lieve Vrouwestraat 44?

Onze Lieve Vrouwestraat 44 is een woonhuis in Verspreide huizen Zegge, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Onze Lieve Vrouwestraat 44 vergeleken met de buurt?

Onze Lieve Vrouwestraat 44 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1220 m². In Verspreide huizen Zegge ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Onze Lieve Vrouwestraat 44 en wat betekent dat?

Onze Lieve Vrouwestraat 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zegge?

De wijk Verspreide huizen Zegge in Zegge (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zegge?

Vanuit Onze Lieve Vrouwestraat 44 in Verspreide huizen Zegge bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.