Villa, vrijstaande woning Zandvoortselaan 151 Zandvoort

Zandvoortselaan 151, 2042 XK Zandvoort

165 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Zandvoortselaan 151 is een villa, vrijstaande woning in Zandvoort, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 602 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
602 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.055.000 tot €1.305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zandvoortselaan 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandvoortselaan 151

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
157.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18%
CO₂-emissie
32.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, open haard, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (360.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Zandvoort

560 Inwoners
170 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Zandvoortselaan
34% Koopwoningen
1.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandvoortselaan 151

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Zandvoortselaan 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandvoortselaan 151?

De prijsindicatie voor Zandvoortselaan 151 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandvoortselaan is €528.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandvoortselaan 151 zich tot de wijk Zandvoortselaan?

Zandvoortselaan 151 is een villa, vrijstaande woning van 165 m² in de wijk Zandvoortselaan. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandvoortselaan 151?

Zandvoortselaan 151 is een villa, vrijstaande woning in Zandvoortselaan, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandvoortselaan 151 vergeleken met de buurt?

Zandvoortselaan 151 heeft 165 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 602 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zandvoortselaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandvoortselaan 151 en wat betekent dat?

Zandvoortselaan 151 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandvoortselaan 151?

Zandvoortselaan 151 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 360 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zandvoortselaan?

De wijk Zandvoortselaan in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandvoortselaan?