Streetview Zandvoortselaan 127 Zandvoort

Zandvoortselaan 127, 2042 XJ Zandvoort

125 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Zandvoortselaan 127 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 606 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
606 m²
Inhoud
576 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zandvoortselaan 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandvoortselaan 127

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Zandvoort

560 Inwoners
170 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Zandvoortselaan
34% Koopwoningen
1.227 Inwoners per km²

Locatie van Zandvoortselaan 127

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Zandvoortselaan 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandvoortselaan 127?

De gemiddelde woningwaarde in Zandvoortselaan is €528.000. Dat komt neer op circa €4.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandvoortselaan 127 zich tot de wijk Zandvoortselaan?

Zandvoortselaan 127 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Zandvoortselaan. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandvoortselaan 127?

Zandvoortselaan 127 is een woonhuis in Zandvoortselaan, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandvoortselaan 127 vergeleken met de buurt?

Zandvoortselaan 127 heeft 125 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 606 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zandvoortselaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandvoortselaan 127 en wat betekent dat?

Zandvoortselaan 127 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-06-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandvoortselaan 127?

Zandvoortselaan 127 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandvoortselaan?

De wijk Zandvoortselaan in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandvoortselaan?

Vanuit Zandvoortselaan 127 in Zandvoortselaan bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.