Streetview Zandvoortselaan 16 Zandvoort

Zandvoortselaan 16, 2042 XA Zandvoort

148 m² Bouwjaar 1907 Label G

Zandvoortselaan 16 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 206 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €530.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
206 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zandvoortselaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandvoortselaan 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
297.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
380.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

2970 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1601 Woningvoorraad
€530.000 Gem. woningwaarde Brederode- Gerkestraat e.o.
66% Koopwoningen
6.384 Inwoners per km²

Locatie van Zandvoortselaan 16

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Zandvoortselaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandvoortselaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in Brederode- Gerkestraat e.o. is €530.000. Dat komt neer op circa €3.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandvoortselaan 16 zich tot de wijk Brederode- Gerkestraat e.o.?

Zandvoortselaan 16 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Brederode- Gerkestraat e.o.. De buurt telt 1.601 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandvoortselaan 16?

Zandvoortselaan 16 is een woonhuis in Brederode- Gerkestraat e.o., gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandvoortselaan 16 vergeleken met de buurt?

Zandvoortselaan 16 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 206 m². In Brederode- Gerkestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €530.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandvoortselaan 16 en wat betekent dat?

Zandvoortselaan 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.66 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Brederode- Gerkestraat e.o.?

De wijk Brederode- Gerkestraat e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €530.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brederode- Gerkestraat e.o.?

Vanuit Zandvoortselaan 16 in Brederode- Gerkestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.