Streetview Burgemeester Nawijnlaan 124 Zandvoort

Burgemeester Nawijnlaan 124, 2042 PZ Zandvoort

52 m² Bouwjaar 1996 Label A

Burgemeester Nawijnlaan 124 is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Nawijnlaan 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Nawijnlaan 124

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1530 Inwoners
675 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
683 Woningvoorraad
€676.000 Gem. woningwaarde Kostverloren e.o.
70% Koopwoningen
4.839 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Nawijnlaan 124

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Burgemeester Nawijnlaan 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Nawijnlaan 124?

De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €13.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Nawijnlaan 124 zich tot de wijk Kostverloren e.o.?

Burgemeester Nawijnlaan 124 is een appartement van 52 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Nawijnlaan 124?

Burgemeester Nawijnlaan 124 is een appartement in Kostverloren e.o., gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Nawijnlaan 124 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Nawijnlaan 124 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Nawijnlaan 124 en wat betekent dat?

Burgemeester Nawijnlaan 124 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren e.o.?

De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren e.o.?

Vanuit Burgemeester Nawijnlaan 124 in Kostverloren e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.