Streetview Kostverlorenstraat 94 B Zandvoort

Kostverlorenstraat 94 B, 2042 PK Zandvoort

252 m² Bouwjaar 1997 8 kamers 4 slaapkamers Label B

Kostverlorenstraat 94 B is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m², een perceel van 877 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
252 m²
Perceeloppervlakte
877 m²
Inhoud
1005 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenstraat 94 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kostverlorenstraat 94 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1530 Inwoners
675 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
683 Woningvoorraad
€676.000 Gem. woningwaarde Kostverloren e.o.
70% Koopwoningen
4.839 Inwoners per km²

Locatie van Kostverlorenstraat 94 B

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Kostverlorenstraat 94 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kostverlorenstraat 94 B?

De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €2.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kostverlorenstraat 94 B zich tot de wijk Kostverloren e.o.?

Kostverlorenstraat 94 B is een woonhuis van 252 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kostverlorenstraat 94 B?

Kostverlorenstraat 94 B is een woonhuis in Kostverloren e.o., gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kostverlorenstraat 94 B vergeleken met de buurt?

Kostverlorenstraat 94 B heeft 252 m² woonoppervlakte en 1005 m³ inhoud. Het perceel is 877 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kostverlorenstraat 94 B en wat betekent dat?

Kostverlorenstraat 94 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kostverlorenstraat 94 B?

Kostverlorenstraat 94 B heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren e.o.?

De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren e.o.?

Vanuit Kostverlorenstraat 94 B in Kostverloren e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.