Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 104 m²
Kostverlorenstraat 100 A is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenstraat 100 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €6.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKostverlorenstraat 100 A is een appartement van 104 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².
Kostverlorenstraat 100 A is een appartement in Kostverloren e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kostverlorenstraat 100 A heeft 104 m² woonoppervlakte. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kostverlorenstraat 100 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kostverlorenstraat 100 A in Kostverloren e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kostverlorenstraat 100 A: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.