Streetview Kostverlorenstraat 117 Zandvoort

Kostverlorenstraat 117, 2042 PE Zandvoort

248 m² Bouwjaar 1906 9 kamers 6 slaapkamers Label E

Kostverlorenstraat 117 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 707 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
707 m²
Inhoud
1168 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenstraat 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kostverlorenstraat 117

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
229.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1530 Inwoners
675 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
683 Woningvoorraad
€676.000 Gem. woningwaarde Kostverloren e.o.
70% Koopwoningen
4.839 Inwoners per km²

Locatie van Kostverlorenstraat 117

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Kostverlorenstraat 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Kostverlorenstraat 117?

De prijsindicatie voor Kostverlorenstraat 117 ligt rond €1.315.000 tot €1.565.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €2.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kostverlorenstraat 117 zich tot de wijk Kostverloren e.o.?

Kostverlorenstraat 117 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kostverlorenstraat 117?

Kostverlorenstraat 117 is een woonhuis in Kostverloren e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kostverlorenstraat 117 vergeleken met de buurt?

Kostverlorenstraat 117 heeft 248 m² woonoppervlakte en 1168 m³ inhoud. Het perceel is 707 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kostverlorenstraat 117 en wat betekent dat?

Kostverlorenstraat 117 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kostverlorenstraat 117?

Kostverlorenstraat 117 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren e.o.?

De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren e.o.?