Streetview Kostverlorenstraat 107 Zandvoort

Kostverlorenstraat 107, 2042 PE Zandvoort

383 m² Bouwjaar 1991 10 kamers 3 slaapkamers Label C

Kostverlorenstraat 107 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 383 m², een perceel van 1732 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
383 m²
Perceeloppervlakte
1732 m²
Inhoud
1357 m³
Kamers
10
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenstraat 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kostverlorenstraat 107

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1530 Inwoners
675 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
683 Woningvoorraad
€676.000 Gem. woningwaarde Kostverloren e.o.
70% Koopwoningen
4.839 Inwoners per km²

Locatie van Kostverlorenstraat 107

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Kostverlorenstraat 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Kostverlorenstraat 107?

De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €1.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kostverlorenstraat 107 zich tot de wijk Kostverloren e.o.?

Kostverlorenstraat 107 is een woonhuis van 383 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kostverlorenstraat 107?

Kostverlorenstraat 107 is een woonhuis in Kostverloren e.o., gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kostverlorenstraat 107 vergeleken met de buurt?

Kostverlorenstraat 107 heeft 383 m² woonoppervlakte en 1357 m³ inhoud. Het perceel is 1732 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kostverlorenstraat 107 en wat betekent dat?

Kostverlorenstraat 107 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kostverlorenstraat 107?

Kostverlorenstraat 107 heeft 10 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren e.o.?

De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren e.o.?