Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
Burgemeester Engelbertsstraat 32 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Engelbertsstraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
10 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum is €425.000. Dat komt neer op circa €2.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Engelbertsstraat 32 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.519 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.654 inwoners per km².
Burgemeester Engelbertsstraat 32 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Engelbertsstraat 32 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 138 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Centrum in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Burgemeester Engelbertsstraat 32 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Engelbertsstraat 32: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Engelbertsstraat 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1947, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.