Portiekflat (appartement) Hogeweg 54 F8 Zandvoort

Hogeweg 54 F8, 2042 GJ Zandvoort

49 m² Bouwjaar 1977 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Hogeweg 54 F8 is een portiekflat (appartement) in Zandvoort, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €530.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
157 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 54 F8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeweg 54 F8

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

2970 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1601 Woningvoorraad
€530.000 Gem. woningwaarde Brederode- Gerkestraat e.o.
66% Koopwoningen
6.384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hogeweg 54 F8

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Hogeweg 54 F8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeweg 54 F8?

De prijsindicatie voor Hogeweg 54 F8 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Brederode- Gerkestraat e.o. is €530.000. Dat komt neer op circa €10.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeweg 54 F8 zich tot de wijk Brederode- Gerkestraat e.o.?

Hogeweg 54 F8 is een portiekflat (appartement) van 49 m² in de wijk Brederode- Gerkestraat e.o.. De buurt telt 1.601 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeweg 54 F8?

Hogeweg 54 F8 is een portiekflat (appartement) in Brederode- Gerkestraat e.o., gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hogeweg 54 F8 vergeleken met de buurt?

Hogeweg 54 F8 heeft 49 m² woonoppervlakte en 157 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Brederode- Gerkestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €530.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogeweg 54 F8 en wat betekent dat?

Hogeweg 54 F8 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hogeweg 54 F8?

Hogeweg 54 F8 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Brederode- Gerkestraat e.o.?

De wijk Brederode- Gerkestraat e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €530.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brederode- Gerkestraat e.o.?

Vanuit Hogeweg 54 F8 in Brederode- Gerkestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.