Streetview Brederodestraat 205 D Zandvoort

Brederodestraat 205 D, 2042 BD Zandvoort

296 m² Bouwjaar 1999 Label C

Brederodestraat 205 D is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m² en een perceel van 467 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €825.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
467 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Brederodestraat 205 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brederodestraat 205 D

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Zandvoort

305 Inwoners
145 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
163 Woningvoorraad
€825.000 Gem. woningwaarde Boulevard Zuid
84% Koopwoningen
2.781 Inwoners per km²

Locatie van Brederodestraat 205 D

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Brederodestraat 205 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Brederodestraat 205 D?

De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Zuid is €825.000. Dat komt neer op circa €2.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brederodestraat 205 D zich tot de wijk Boulevard Zuid?

Brederodestraat 205 D is een woonhuis van 296 m² in de wijk Boulevard Zuid. De buurt telt 163 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.781 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brederodestraat 205 D?

Brederodestraat 205 D is een woonhuis in Boulevard Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Brederodestraat 205 D vergeleken met de buurt?

Brederodestraat 205 D heeft 296 m² woonoppervlakte. Het perceel is 467 m². In Boulevard Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €825.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brederodestraat 205 D en wat betekent dat?

Brederodestraat 205 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Zuid?

De wijk Boulevard Zuid in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €825.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard Zuid?

Vanuit Brederodestraat 205 D in Boulevard Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boulevard Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brederodestraat 205 D: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.9 km.