Benedenwoning Vuurboetstraat 4 ZW Zandvoort

Vuurboetstraat 4 ZW, 2042 AC Zandvoort

68 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Vuurboetstraat 4 ZW is een benedenwoning in Zandvoort, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view, sea_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vuurboetstraat 4 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vuurboetstraat 4 ZW

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
254.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
350.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Zandvoort

620 Inwoners
440 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
606 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Boulevard Midden
65% Koopwoningen
6.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vuurboetstraat 4 ZW

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Vuurboetstraat 4 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Vuurboetstraat 4 ZW?

De prijsindicatie voor Vuurboetstraat 4 ZW ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Midden is €377.000. Dat komt neer op circa €5.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vuurboetstraat 4 ZW zich tot de wijk Boulevard Midden?

Vuurboetstraat 4 ZW is een benedenwoning van 68 m² in de wijk Boulevard Midden. De buurt telt 606 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vuurboetstraat 4 ZW?

Vuurboetstraat 4 ZW is een benedenwoning in Boulevard Midden, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vuurboetstraat 4 ZW vergeleken met de buurt?

Vuurboetstraat 4 ZW heeft 68 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boulevard Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vuurboetstraat 4 ZW en wat betekent dat?

Vuurboetstraat 4 ZW heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vuurboetstraat 4 ZW?

Vuurboetstraat 4 ZW heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Midden?

De wijk Boulevard Midden in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard Midden?

Vanuit Vuurboetstraat 4 ZW in Boulevard Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.