Hoekwoning Constantijn Huygensstraat 26 Zandvoort

Constantijn Huygensstraat 26, 2041 NM Zandvoort

114 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Constantijn Huygensstraat 26 is een hoekwoning in Zandvoort, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
83 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Constantijn Huygensstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Constantijn Huygensstraat 26

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Zandvoort

2035 Inwoners
965 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Oud Noord
31% Koopwoningen
6.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Constantijn Huygensstraat 26

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Constantijn Huygensstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Constantijn Huygensstraat 26?

De prijsindicatie voor Constantijn Huygensstraat 26 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €3.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Constantijn Huygensstraat 26 zich tot de wijk Oud Noord?

Constantijn Huygensstraat 26 is een hoekwoning van 114 m² in de wijk Oud Noord. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Constantijn Huygensstraat 26?

Constantijn Huygensstraat 26 is een hoekwoning in Oud Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Constantijn Huygensstraat 26 vergeleken met de buurt?

Constantijn Huygensstraat 26 heeft 114 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 83 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oud Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Constantijn Huygensstraat 26 en wat betekent dat?

Constantijn Huygensstraat 26 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-04-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Constantijn Huygensstraat 26?

Constantijn Huygensstraat 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Noord?

De wijk Oud Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Noord?