Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Inhoud
- 47 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Secretaris Bosmanstraat 29 C is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Secretaris Bosmanstraat 29 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
10.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boulevard Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €8.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSecretaris Bosmanstraat 29 C is een appartement van 47 m² in de wijk Boulevard Noord. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.578 inwoners per km².
Secretaris Bosmanstraat 29 C is een appartement in Boulevard Noord, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Secretaris Bosmanstraat 29 C heeft 47 m² woonoppervlakte en 47 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Boulevard Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Secretaris Bosmanstraat 29 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Secretaris Bosmanstraat 29 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Boulevard Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Secretaris Bosmanstraat 29 C in Boulevard Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.