Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Secretaris Bosmanstraat 25 Zandvoort

Secretaris Bosmanstraat 25, 2041 KS Zandvoort

150 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Secretaris Bosmanstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zandvoort, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
542 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Secretaris Bosmanstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Secretaris Bosmanstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4%
CO₂-emissie
36.95 kg/m²

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1450 Inwoners
890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Boulevard Noord
78% Koopwoningen
7.578 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Secretaris Bosmanstraat 25

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Secretaris Bosmanstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Secretaris Bosmanstraat 25?

De prijsindicatie voor Secretaris Bosmanstraat 25 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €2.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Secretaris Bosmanstraat 25 zich tot de wijk Boulevard Noord?

Secretaris Bosmanstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 150 m² in de wijk Boulevard Noord. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Secretaris Bosmanstraat 25?

Secretaris Bosmanstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Boulevard Noord, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Secretaris Bosmanstraat 25 vergeleken met de buurt?

Secretaris Bosmanstraat 25 heeft 150 m² woonoppervlakte en 542 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Boulevard Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Secretaris Bosmanstraat 25 en wat betekent dat?

Secretaris Bosmanstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Secretaris Bosmanstraat 25?

Secretaris Bosmanstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. De tuin is 45 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Noord?

De wijk Boulevard Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.