Streetview Dr Joh G Mezgerstraat 43 Zandvoort

Dr Joh G Mezgerstraat 43, 2041 HT Zandvoort

87 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Dr Joh G Mezgerstraat 43 is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dr Joh G Mezgerstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr Joh G Mezgerstraat 43

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1450 Inwoners
890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Boulevard Noord
78% Koopwoningen
7.578 Inwoners per km²

Locatie van Dr Joh G Mezgerstraat 43

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Dr Joh G Mezgerstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Joh G Mezgerstraat 43?

De prijsindicatie voor Dr Joh G Mezgerstraat 43 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €4.460 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Joh G Mezgerstraat 43 zich tot de wijk Boulevard Noord?

Dr Joh G Mezgerstraat 43 is een appartement van 87 m² in de wijk Boulevard Noord. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Joh G Mezgerstraat 43?

Dr Joh G Mezgerstraat 43 is een appartement in Boulevard Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dr Joh G Mezgerstraat 43 vergeleken met de buurt?

Dr Joh G Mezgerstraat 43 heeft 87 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Boulevard Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr Joh G Mezgerstraat 43 en wat betekent dat?

Dr Joh G Mezgerstraat 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr Joh G Mezgerstraat 43?

Dr Joh G Mezgerstraat 43 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Noord?

De wijk Boulevard Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard Noord?

Vanuit Dr Joh G Mezgerstraat 43 in Boulevard Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.