Streetview Dr Joh G Mezgerstraat 31 Zandvoort

Dr Joh G Mezgerstraat 31, 2041 HT Zandvoort

75 m² Bouwjaar 1990 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Dr Joh G Mezgerstraat 31 is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dr Joh G Mezgerstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr Joh G Mezgerstraat 31

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1450 Inwoners
890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Boulevard Noord
78% Koopwoningen
7.578 Inwoners per km²

Locatie van Dr Joh G Mezgerstraat 31

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Dr Joh G Mezgerstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Joh G Mezgerstraat 31?

De prijsindicatie voor Dr Joh G Mezgerstraat 31 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €5.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Joh G Mezgerstraat 31 zich tot de wijk Boulevard Noord?

Dr Joh G Mezgerstraat 31 is een appartement van 75 m² in de wijk Boulevard Noord. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Joh G Mezgerstraat 31?

Dr Joh G Mezgerstraat 31 is een appartement in Boulevard Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dr Joh G Mezgerstraat 31 vergeleken met de buurt?

Dr Joh G Mezgerstraat 31 heeft 75 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Boulevard Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr Joh G Mezgerstraat 31 en wat betekent dat?

Dr Joh G Mezgerstraat 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr Joh G Mezgerstraat 31?

Dr Joh G Mezgerstraat 31 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Noord?

De wijk Boulevard Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard Noord?

Vanuit Dr Joh G Mezgerstraat 31 in Boulevard Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.