Portiekflat (appartement) Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 Zandvoort

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11, 2041 AE Zandvoort

92 m² Bouwjaar 1988 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 is een portiekflat (appartement) in Zandvoort, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ir E J J Kuindersstraat 11 F11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ir E J J Kuindersstraat 11 F11

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Zandvoort

1450 Inwoners
890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Boulevard Noord
78% Koopwoningen
7.578 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ir E J J Kuindersstraat 11 F11

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Ir E J J Kuindersstraat 11 F11

Wat is de geschatte woningwaarde van Ir E J J Kuindersstraat 11 F11?

De prijsindicatie voor Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevard Noord is €388.000. Dat komt neer op circa €4.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 zich tot de wijk Boulevard Noord?

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 is een portiekflat (appartement) van 92 m² in de wijk Boulevard Noord. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ir E J J Kuindersstraat 11 F11?

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 is een portiekflat (appartement) in Boulevard Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 vergeleken met de buurt?

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 heeft 92 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Boulevard Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 en wat betekent dat?

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Ir E J J Kuindersstraat 11 F11?

Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boulevard Noord?

De wijk Boulevard Noord in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevard Noord?

Vanuit Ir E J J Kuindersstraat 11 F11 in Boulevard Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.