Portiekflat (appartement) Jip en Jannekelaan 13 Zaltbommel

Jip en Jannekelaan 13, 5302 TJ Zaltbommel

67 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jip en Jannekelaan 13 is een portiekflat (appartement) in Zaltbommel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
167 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jip en Jannekelaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jip en Jannekelaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.59
CO₂-emissie
1637.4 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Zaltbommel

2785 Inwoners
1130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1136 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hoeven
63% Koopwoningen
1.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jip en Jannekelaan 13

Vergelijkbare woningen in Zaltbommel

Veelgestelde vragen over Jip en Jannekelaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jip en Jannekelaan 13?

De prijsindicatie voor Jip en Jannekelaan 13 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hoeven is €386.000. Dat komt neer op circa €5.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jip en Jannekelaan 13 zich tot de wijk Verspreide huizen Hoeven?

Jip en Jannekelaan 13 is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Verspreide huizen Hoeven. De buurt telt 1.136 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jip en Jannekelaan 13?

Jip en Jannekelaan 13 is een portiekflat (appartement) in Verspreide huizen Hoeven, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jip en Jannekelaan 13 vergeleken met de buurt?

Jip en Jannekelaan 13 heeft 67 m² woonoppervlakte en 167 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide huizen Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jip en Jannekelaan 13 en wat betekent dat?

Jip en Jannekelaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1637.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jip en Jannekelaan 13?

Jip en Jannekelaan 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hoeven?

De wijk Verspreide huizen Hoeven in Zaltbommel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hoeven?