Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 730 m²
Steenovens 14 is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 730 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenovens 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
38.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
3.2 kmCafé
4.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
8.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenovens 14 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Steenovens 14 is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Steenovens 14 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 730 m². In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Steenovens 14 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenovens 14: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.3 km.
Recreatie nabij Buitengebied Zaamslag: restaurant (3.2 km), cafe (4.4 km).
Een woningrapport voor Steenovens 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Zaamslag. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.