Streetview Schenkeldijk 2 Zaamslag

Schenkeldijk 2, 4543 PJ Zaamslag

232 m² Bouwjaar 2000 Label A+++

Schenkeldijk 2 is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 1825 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
1825 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schenkeldijk 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schenkeldijk 2

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
132.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
46.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.4%
CO₂-emissie
10.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

38.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Zaamslag

865 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zaamslag
91% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Schenkeldijk 2

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Schenkeldijk 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Schenkeldijk 2?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schenkeldijk 2 zich tot de wijk Buitengebied Zaamslag?

Schenkeldijk 2 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schenkeldijk 2?

Schenkeldijk 2 is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schenkeldijk 2 vergeleken met de buurt?

Schenkeldijk 2 heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1825 m². In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schenkeldijk 2 en wat betekent dat?

Schenkeldijk 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zaamslag?

De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?

Vanuit Schenkeldijk 2 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?