Vrijstaande woning Griete 15 Zaamslag

Griete 15, 4543 PG Zaamslag

209 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Griete 15 is een vrijstaande woning in Zaamslag, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 600 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
791 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Griete 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Griete 15

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Aardwarmte, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

38.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Zaamslag

865 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zaamslag
91% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Griete 15

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Griete 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Griete 15?

De prijsindicatie voor Griete 15 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Griete 15 zich tot de wijk Buitengebied Zaamslag?

Griete 15 is een vrijstaande woning van 209 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Griete 15?

Griete 15 is een vrijstaande woning in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Griete 15 vergeleken met de buurt?

Griete 15 heeft 209 m² woonoppervlakte en 791 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Griete 15 en wat betekent dat?

Griete 15 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Griete 15?

Griete 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zaamslag?

De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?

Vanuit Griete 15 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.