2-onder-1-kapwoning Axelsestraat 53 Zaamslag

Axelsestraat 53, 4543 CD Zaamslag

95 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Axelsestraat 53 is een 2-onder-1-kapwoning in Zaamslag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 53

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
340.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

36.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Zaamslag

1890 Inwoners
845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
879 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Kern Zaamslag
76% Koopwoningen
2.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Axelsestraat 53

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 53?

De prijsindicatie voor Axelsestraat 53 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Zaamslag is €220.000. Dat komt neer op circa €2.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 53 zich tot de wijk Kern Zaamslag?

Axelsestraat 53 is een 2-onder-1-kapwoning van 95 m² in de wijk Kern Zaamslag. De buurt telt 879 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 53?

Axelsestraat 53 is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Zaamslag, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Axelsestraat 53 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 53 heeft 95 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kern Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 53 en wat betekent dat?

Axelsestraat 53 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-03-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Axelsestraat 53?

Axelsestraat 53 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Zaamslag?

De wijk Kern Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Zaamslag?

Vanuit Axelsestraat 53 in Kern Zaamslag bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 36.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.