Eengezinswoning, halfvrijstaande woning van Randwijckstraat 19 Yerseke

van Randwijckstraat 19, 4401 KL Yerseke

91 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label D

van Randwijckstraat 19 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Yerseke, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Randwijckstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Randwijckstraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
178 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.65 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

2945 Inwoners
1380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Kern
70% Koopwoningen
3.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Randwijckstraat 19

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over van Randwijckstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van van Randwijckstraat 19?

De prijsindicatie voor van Randwijckstraat 19 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €2.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Randwijckstraat 19 zich tot de wijk Yerseke - Kern?

van Randwijckstraat 19 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 91 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Randwijckstraat 19?

van Randwijckstraat 19 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Yerseke - Kern, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Randwijckstraat 19 vergeleken met de buurt?

van Randwijckstraat 19 heeft 91 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Randwijckstraat 19 en wat betekent dat?

van Randwijckstraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Randwijckstraat 19?

van Randwijckstraat 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Kern?

De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?