Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 578 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 10
Jolstraat 20 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 578 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jolstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
6.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
14.6 kmDe prijsindicatie voor Jolstraat 20 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Steehof is €349.000. Dat komt neer op circa €1.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJolstraat 20 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Yerseke - Steehof. De buurt telt 640 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.395 inwoners per km².
Jolstraat 20 is een woonhuis in Yerseke - Steehof, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jolstraat 20 heeft 195 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 578 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Yerseke - Steehof ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jolstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jolstraat 20 heeft 10 kamers.
De wijk Yerseke - Steehof in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Jolstraat 20 in Yerseke - Steehof bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jolstraat 20: ziekenhuis op 12.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.5 km.