Villa, halfvrijstaande woning Langeville 19 E Yerseke

Langeville 19 E, 4401 GL Yerseke

485 m² Bouwjaar 1880 9 kamers 9 slaapkamers Label C

Langeville 19 E is een villa, halfvrijstaande woning in Yerseke, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 485 m², een perceel van 1129 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
485 m²
Perceeloppervlakte
1129 m²
Inhoud
1865 m³
Kamers
9
Slaapkamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Langeville 19 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langeville 19 E

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.3%
CO₂-emissie
45.15 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

2945 Inwoners
1380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Kern
70% Koopwoningen
3.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langeville 19 E

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Langeville 19 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeville 19 E?

De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €460 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeville 19 E zich tot de wijk Yerseke - Kern?

Langeville 19 E is een villa, halfvrijstaande woning van 485 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeville 19 E?

Langeville 19 E is een villa, halfvrijstaande woning in Yerseke - Kern, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langeville 19 E vergeleken met de buurt?

Langeville 19 E heeft 485 m² woonoppervlakte en 1865 m³ inhoud. Het perceel is 1129 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langeville 19 E en wat betekent dat?

Langeville 19 E heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langeville 19 E?

Langeville 19 E heeft 9 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Kern?

De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?

Vanuit Langeville 19 E in Yerseke - Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.