Streetview Marijkelaan 19 Yerseke

Marijkelaan 19, 4401 GE Yerseke

113 m² Bouwjaar 1971

Marijkelaan 19 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 180 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
180 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marijkelaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Yerseke

2065 Inwoners
810 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Yerseke - West
58% Koopwoningen
2.074 Inwoners per km²

Locatie van Marijkelaan 19

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Marijkelaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Marijkelaan 19?

De prijsindicatie voor Marijkelaan 19 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - West is €294.000. Dat komt neer op circa €2.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marijkelaan 19 zich tot de wijk Yerseke - West?

Marijkelaan 19 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Yerseke - West. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.074 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marijkelaan 19?

Marijkelaan 19 is een woonhuis in Yerseke - West, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marijkelaan 19 vergeleken met de buurt?

Marijkelaan 19 heeft 113 m² woonoppervlakte. Het perceel is 180 m². In Yerseke - West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - West?

De wijk Yerseke - West in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - West?

Vanuit Marijkelaan 19 in Yerseke - West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Yerseke - West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Marijkelaan 19: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Yerseke - West?

Recreatie nabij Yerseke - West: restaurant (0.8 km), cafe (7.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Marijkelaan 19?