Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kerkhoekstraat 32 Yerseke

Kerkhoekstraat 32, 4401 GD Yerseke

92 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kerkhoekstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Yerseke, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 168 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
326 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kerkhoekstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkhoekstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.82 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

2945 Inwoners
1380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Kern
70% Koopwoningen
3.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkhoekstraat 32

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Kerkhoekstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkhoekstraat 32?

De prijsindicatie voor Kerkhoekstraat 32 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €2.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkhoekstraat 32 zich tot de wijk Yerseke - Kern?

Kerkhoekstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkhoekstraat 32?

Kerkhoekstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Yerseke - Kern, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerkhoekstraat 32 vergeleken met de buurt?

Kerkhoekstraat 32 heeft 92 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkhoekstraat 32 en wat betekent dat?

Kerkhoekstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkhoekstraat 32?

Kerkhoekstraat 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Kern?

De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?

Vanuit Kerkhoekstraat 32 in Yerseke - Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.