Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 325 m²
- Perceeloppervlakte
- 1243 m²
- Inhoud
- 720 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Molenlaan 24 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m², een perceel van 1243 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
6.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
14.6 kmDe prijsindicatie voor Molenlaan 24 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Steehof is €349.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenlaan 24 is een woonhuis van 325 m² in de wijk Yerseke - Steehof. De buurt telt 640 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.395 inwoners per km².
Molenlaan 24 is een woonhuis in Yerseke - Steehof, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Molenlaan 24 heeft 325 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 1243 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Yerseke - Steehof ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenlaan 24 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-09-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Molenlaan 24 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Yerseke - Steehof in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Molenlaan 24 in Yerseke - Steehof bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenlaan 24: ziekenhuis op 12.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.5 km.