Streetview Molenlaan 20 Yerseke

Molenlaan 20, 4401 CC Yerseke

183 m² Bouwjaar 1959 Label F

Molenlaan 20 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 1295 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
1295 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenlaan 20

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.6 km

Buurtinformatie in Yerseke

1765 Inwoners
640 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
640 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Steehof
83% Koopwoningen
2.395 Inwoners per km²

Locatie van Molenlaan 20

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Molenlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenlaan 20?

De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Steehof is €349.000. Dat komt neer op circa €1.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenlaan 20 zich tot de wijk Yerseke - Steehof?

Molenlaan 20 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Yerseke - Steehof. De buurt telt 640 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.395 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenlaan 20?

Molenlaan 20 is een woonhuis in Yerseke - Steehof, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenlaan 20 vergeleken met de buurt?

Molenlaan 20 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1295 m². In Yerseke - Steehof ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenlaan 20 en wat betekent dat?

Molenlaan 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-05-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Steehof?

De wijk Yerseke - Steehof in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Steehof?

Vanuit Molenlaan 20 in Yerseke - Steehof bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Yerseke - Steehof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenlaan 20: ziekenhuis op 12.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.5 km.