Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 483 m²
- Inhoud
- 555 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Molenlaan 43 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 483 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
6.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
14.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €1.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenlaan 43 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².
Molenlaan 43 is een woonhuis in Yerseke - Kern, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Molenlaan 43 heeft 129 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 483 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenlaan 43 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Molenlaan 43 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Molenlaan 43 in Yerseke - Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenlaan 43: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.3 km.