Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 2110 m²
- Kamers
- 7
Plantagebaan 116 is een woonhuis in Wouwse Plantage, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 2110 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €537.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plantagebaan 116
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
4.1 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
8.3 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
7.5 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wouwse Plantage is €537.000. Dat komt neer op circa €3.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlantagebaan 116 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Verspreide huizen Wouwse Plantage. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Plantagebaan 116 is een woonhuis in Verspreide huizen Wouwse Plantage, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Plantagebaan 116 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2110 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Wouwse Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €537.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Plantagebaan 116 heeft 7 kamers.
De wijk Verspreide huizen Wouwse Plantage in Wouwse Plantage (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €537.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Plantagebaan 116 in Verspreide huizen Wouwse Plantage bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Plantagebaan 116: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 7.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Wouwse Plantage: restaurant (1.8 km), cafe (2.9 km).