Streetview Plantagebaan 102 Wouwse Plantage

Plantagebaan 102, 4725 RB Wouwse Plantage

606 m² Bouwjaar 1948

Plantagebaan 102 is een woonhuis in Wouwse Plantage, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 606 m² en een perceel van 5070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €537.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
606 m²
Perceeloppervlakte
5070 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Plantagebaan 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wouwse Plantage

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.5 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Wouwse Plantage

530 Inwoners
205 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€537.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Wouwse Plantage
85% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Plantagebaan 102

Vergelijkbare woningen in Wouwse Plantage

Veelgestelde vragen over Plantagebaan 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantagebaan 102?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wouwse Plantage is €537.000. Dat komt neer op circa €886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantagebaan 102 zich tot de wijk Verspreide huizen Wouwse Plantage?

Plantagebaan 102 is een woonhuis van 606 m² in de wijk Verspreide huizen Wouwse Plantage. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantagebaan 102?

Plantagebaan 102 is een woonhuis in Verspreide huizen Wouwse Plantage, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Plantagebaan 102 vergeleken met de buurt?

Plantagebaan 102 heeft 606 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5070 m². In Verspreide huizen Wouwse Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €537.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Wouwse Plantage?

De wijk Verspreide huizen Wouwse Plantage in Wouwse Plantage (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €537.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Wouwse Plantage?

Vanuit Plantagebaan 102 in Verspreide huizen Wouwse Plantage bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Wouwse Plantage?

Zorg en onderwijs in de buurt van Plantagebaan 102: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 7.5 km.