Vrijstaande woning Plantagebaan 206 Wouwse Plantage

Plantagebaan 206, 4725 AG Wouwse Plantage

182 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Plantagebaan 206 is een vrijstaande woning in Wouwse Plantage, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 836 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
836 m²
Inhoud
684 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Plantagebaan 206

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantagebaan 206

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wouwse Plantage

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

5 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Wouwse Plantage

685 Inwoners
320 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
284 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Wouwse Plantage
80% Koopwoningen
1.150 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plantagebaan 206

Vergelijkbare woningen in Wouwse Plantage

Veelgestelde vragen over Plantagebaan 206

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantagebaan 206?

De prijsindicatie voor Plantagebaan 206 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Wouwse Plantage is €361.000. Dat komt neer op circa €1.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantagebaan 206 zich tot de wijk Wouwse Plantage?

Plantagebaan 206 is een vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Wouwse Plantage. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.150 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantagebaan 206?

Plantagebaan 206 is een vrijstaande woning in Wouwse Plantage, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Plantagebaan 206 vergeleken met de buurt?

Plantagebaan 206 heeft 182 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 836 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Wouwse Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantagebaan 206 en wat betekent dat?

Plantagebaan 206 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plantagebaan 206?

Plantagebaan 206 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wouwse Plantage?

De wijk Wouwse Plantage in Wouwse Plantage (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wouwse Plantage?

Vanuit Plantagebaan 206 in Wouwse Plantage bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 5 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3.2 km.