Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Oranje Nassaulaan 3 Wolvega

Oranje Nassaulaan 3, 8471 LK Wolvega

92 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Oranje Nassaulaan 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wolvega, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 257 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €169.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
234.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
463.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
96.17 kg/m²

Tuin
Ja (132.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wolvega

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Wolvega

635 Inwoners
380 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
411 Woningvoorraad
€169.000 Gem. woningwaarde Wolvega-Staatsliedenbuurt
22% Koopwoningen
5.052 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranje Nassaulaan 3

Vergelijkbare woningen in Wolvega

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 3?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 3 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolvega-Staatsliedenbuurt is €169.000. Dat komt neer op circa €1.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 3 zich tot de wijk Wolvega-Staatsliedenbuurt?

Oranje Nassaulaan 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Wolvega-Staatsliedenbuurt. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 3?

Oranje Nassaulaan 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wolvega-Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 3 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 3 heeft 92 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Wolvega-Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €169.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 3 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-06-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 96.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 3?

Oranje Nassaulaan 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 132 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Wolvega-Staatsliedenbuurt?

De wijk Wolvega-Staatsliedenbuurt in Wolvega (Friesland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €169.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.