Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1880
- Woonoppervlakte
- 336 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Inhoud
- 2042 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hoofdweg 2 is een niet-woning in Woltersum, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m² en een perceel van 465 m². Het energielabel is F.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
3,3 kmHuisarts
3 kmTreinstation
10,1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
3,6 kmMiddelbare school
12,8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
13,5 kmRestaurant
0,3 kmCafé
10,5 kmBibliotheek
3,2 kmBioscoop
14,2 kmHoofdweg 2 ligt in de buurt Woltersum in Woltersum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 335 inwoners en 175 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 278.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 3 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 91 meter
· omgevingsvergunning · 27 meter
· omgevingsvergunning · 10 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Woltersum €278.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoofdweg 2 is een niet-woning van 336 m² in de CBS-buurt Woltersum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 175 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 122 inwoners per km².
Hoofdweg 2 is een niet-woning in Woltersum, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoofdweg 2 heeft 336 m² woonoppervlakte en 2042 m³ inhoud. Het perceel is 465 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Woltersum €278.000.
Hoofdweg 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-05-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.68 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Woltersum in Woltersum (Groningen) 335 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €278.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Woltersum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 3 km tot een huisarts, 10,1 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Woltersum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,5 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 3,6 km tot een kinderdagverblijf, 12,8 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Woltersum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 10,5 km tot een café.
Een woningrapport voor Hoofdweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Woltersum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1880, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Woltersum presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.