Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Kamers
- 3
Inlaag 11 is een woonhuis in Wolphaartsdijk, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 400 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Inlaag 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
7.3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
10.9 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
7.6 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wolphaartsdijk is €394.000. Dat komt neer op circa €7.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenInlaag 11 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Verspreide huizen Wolphaartsdijk. De buurt telt 172 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Inlaag 11 is een woonhuis in Verspreide huizen Wolphaartsdijk, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Inlaag 11 heeft 55 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verspreide huizen Wolphaartsdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Inlaag 11 heeft 3 kamers.
De wijk Verspreide huizen Wolphaartsdijk in Wolphaartsdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Inlaag 11 in Verspreide huizen Wolphaartsdijk bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Inlaag 11: ziekenhuis op 10.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 7.3 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Wolphaartsdijk: restaurant (1.9 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Inlaag 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Wolphaartsdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.