Vrijstaande woning Villa-Novastraat 5 Wolphaartsdijk

Villa-Novastraat 5, 4471 AM Wolphaartsdijk

144 m² Bouwjaar 1912 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Villa-Novastraat 5 is een vrijstaande woning in Wolphaartsdijk, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 301 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
301 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Villa-Novastraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Villa-Novastraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
25.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wolphaartsdijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Wolphaartsdijk

1640 Inwoners
725 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
747 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Wolphaartsdijk
73% Koopwoningen
2.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Villa-Novastraat 5

Vergelijkbare woningen in Wolphaartsdijk

Veelgestelde vragen over Villa-Novastraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Villa-Novastraat 5?

De prijsindicatie voor Villa-Novastraat 5 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolphaartsdijk is €270.000. Dat komt neer op circa €1.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Villa-Novastraat 5 zich tot de wijk Wolphaartsdijk?

Villa-Novastraat 5 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Wolphaartsdijk. De buurt telt 747 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Villa-Novastraat 5?

Villa-Novastraat 5 is een vrijstaande woning in Wolphaartsdijk, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Villa-Novastraat 5 vergeleken met de buurt?

Villa-Novastraat 5 heeft 144 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 301 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Wolphaartsdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Villa-Novastraat 5 en wat betekent dat?

Villa-Novastraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Villa-Novastraat 5?

Villa-Novastraat 5 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Wolphaartsdijk?

De wijk Wolphaartsdijk in Wolphaartsdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 1.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolphaartsdijk?