Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 2829 m²
- Perceeloppervlakte
- 499602 m²
- Inhoud
- 9855 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Wolfheze 2 STC is een niet-woning in Wolfheze, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 2829 m² en een perceel van 499602 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wolfheze 2 STC
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
4,8 kmHuisarts
4,8 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
4,5 kmApotheek
4,8 kmZiekenhuis
10,4 kmRestaurant
0,6 kmCafé
5,4 kmBibliotheek
4,8 kmBioscoop
5,4 kmWolfheze 2 STC ligt in de buurt De Stichting in Wolfheze. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 505 inwoners en 103 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 19% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 246.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,8 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 4,8 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 82 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Stichting €246.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWolfheze 2 STC is een niet-woning van 2829 m² in de CBS-buurt De Stichting. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 103 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 689 inwoners per km².
Wolfheze 2 STC is een niet-woning in De Stichting, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wolfheze 2 STC heeft 2829 m² woonoppervlakte en 9855 m³ inhoud. Het perceel is 499602 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Stichting €246.000.
Wolfheze 2 STC heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 68.25 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Stichting in Wolfheze (Gelderland) 505 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €246.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stichting in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,8 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 4,8 km tot een huisarts, 1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stichting in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,4 km tot een ziekenhuis, 4,8 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stichting in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 5,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Wolfheze 2 STC bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Stichting. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Wolfheze presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.