Streetview Gildenweg 7 Woerden

Gildenweg 7, 3449 HT Woerden

434 m² Bouwjaar 1978 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Gildenweg 7 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 434 m², een perceel van 1570 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
434 m²
Perceeloppervlakte
1570 m²
Inhoud
1680 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gildenweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gildenweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

280 Inwoners
120 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Barwoutswaarder
77% Koopwoningen
527 Inwoners per km²

Locatie van Gildenweg 7

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Gildenweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Gildenweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €1.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gildenweg 7 zich tot de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Gildenweg 7 is een woonhuis van 434 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gildenweg 7?

Gildenweg 7 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gildenweg 7 vergeleken met de buurt?

Gildenweg 7 heeft 434 m² woonoppervlakte en 1680 m³ inhoud. Het perceel is 1570 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gildenweg 7 en wat betekent dat?

Gildenweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gildenweg 7?

Gildenweg 7 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Vanuit Gildenweg 7 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.