Streetview Barwoutswaarder 138 A Woerden

Barwoutswaarder 138 A, 3449 HR Woerden

243 m² Bouwjaar 2013 8 kamers

Barwoutswaarder 138 A is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m², een perceel van 1000 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 138 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

280 Inwoners
120 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Barwoutswaarder
77% Koopwoningen
527 Inwoners per km²

Locatie van Barwoutswaarder 138 A

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Barwoutswaarder 138 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Barwoutswaarder 138 A?

De prijsindicatie voor Barwoutswaarder 138 A ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €1.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barwoutswaarder 138 A zich tot de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Barwoutswaarder 138 A is een woonhuis van 243 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barwoutswaarder 138 A?

Barwoutswaarder 138 A is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Barwoutswaarder 138 A vergeleken met de buurt?

Barwoutswaarder 138 A heeft 243 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 1000 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Barwoutswaarder 138 A?

Barwoutswaarder 138 A heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Vanuit Barwoutswaarder 138 A in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Barwoutswaarder 138 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.