Streetview Barwoutswaarder 106 Woerden

Barwoutswaarder 106, 3449 HP Woerden

260 m² Bouwjaar 1979 7 kamers Label C

Barwoutswaarder 106 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 425 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barwoutswaarder 106

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

280 Inwoners
120 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Barwoutswaarder
77% Koopwoningen
527 Inwoners per km²

Locatie van Barwoutswaarder 106

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Barwoutswaarder 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Barwoutswaarder 106?

De prijsindicatie voor Barwoutswaarder 106 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €1.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barwoutswaarder 106 zich tot de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Barwoutswaarder 106 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barwoutswaarder 106?

Barwoutswaarder 106 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barwoutswaarder 106 vergeleken met de buurt?

Barwoutswaarder 106 heeft 260 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barwoutswaarder 106 en wat betekent dat?

Barwoutswaarder 106 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Barwoutswaarder 106?

Barwoutswaarder 106 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Vanuit Barwoutswaarder 106 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.