Villa, vrijstaande woning Barwoutswaarder 73 Woerden

Barwoutswaarder 73, 3449 HK Woerden

211 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Barwoutswaarder 73 is een villa, vrijstaande woning in Woerden, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 8498 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €575.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
8498 m²
Inhoud
1255 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.430.000 tot €1.680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barwoutswaarder 73

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
5 auto(s)

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Woerden

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
35 Woningvoorraad
€575.000 Gem. woningwaarde Barwoutswaarder
86% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Barwoutswaarder 73

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Barwoutswaarder 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Barwoutswaarder 73?

De prijsindicatie voor Barwoutswaarder 73 ligt rond €1.430.000 tot €1.680.000. De gemiddelde woningwaarde in Barwoutswaarder is €575.000. Dat komt neer op circa €2.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barwoutswaarder 73 zich tot de wijk Barwoutswaarder?

Barwoutswaarder 73 is een villa, vrijstaande woning van 211 m² in de wijk Barwoutswaarder. De buurt telt 35 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barwoutswaarder 73?

Barwoutswaarder 73 is een villa, vrijstaande woning in Barwoutswaarder, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barwoutswaarder 73 vergeleken met de buurt?

Barwoutswaarder 73 heeft 211 m² woonoppervlakte en 1255 m³ inhoud. Het perceel is 8498 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €575.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barwoutswaarder 73 en wat betekent dat?

Barwoutswaarder 73 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Barwoutswaarder 73?

Barwoutswaarder 73 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Barwoutswaarder?

De wijk Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €575.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barwoutswaarder?

Vanuit Barwoutswaarder 73 in Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.