Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1800
- Woonoppervlakte
- 534 m²
- Perceeloppervlakte
- 3505 m²
Barwoutswaarder 51 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 534 m² en een perceel van 3505 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarwoutswaarder 51 is een woonhuis van 534 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².
Barwoutswaarder 51 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Barwoutswaarder 51 heeft 534 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3505 m². In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Barwoutswaarder 51 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Barwoutswaarder 51 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Barwoutswaarder 51: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.