Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 970 m²
- Inhoud
- 900 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Barwoutswaarder 47 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 970 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Barwoutswaarder 47 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €1.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarwoutswaarder 47 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².
Barwoutswaarder 47 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Barwoutswaarder 47 heeft 264 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 970 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Barwoutswaarder 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Barwoutswaarder 47 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Barwoutswaarder 47 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.