Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
- Inhoud
- 485 m³
- Kamers
- 6
Barwoutswaarder 29 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 564 m² en 6 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €1.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarwoutswaarder 29 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².
Barwoutswaarder 29 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Barwoutswaarder 29 heeft 235 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Barwoutswaarder 29 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Barwoutswaarder 29 heeft 6 kamers.
De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Barwoutswaarder 29 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Barwoutswaarder 29: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.