Streetview Barwoutswaarder 21 Woerden

Barwoutswaarder 21, 3449 HE Woerden

190 m² Bouwjaar 1979 5 kamers Label C

Barwoutswaarder 21 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 880 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
880 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Barwoutswaarder 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barwoutswaarder 21

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Woerden

280 Inwoners
120 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Barwoutswaarder
77% Koopwoningen
527 Inwoners per km²

Locatie van Barwoutswaarder 21

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Barwoutswaarder 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Barwoutswaarder 21?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Barwoutswaarder is €434.000. Dat komt neer op circa €2.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barwoutswaarder 21 zich tot de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Barwoutswaarder 21 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barwoutswaarder 21?

Barwoutswaarder 21 is een woonhuis in Bedrijventerrein Barwoutswaarder, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barwoutswaarder 21 vergeleken met de buurt?

Barwoutswaarder 21 heeft 190 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 880 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Bedrijventerrein Barwoutswaarder ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barwoutswaarder 21 en wat betekent dat?

Barwoutswaarder 21 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Barwoutswaarder 21?

Barwoutswaarder 21 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

De wijk Bedrijventerrein Barwoutswaarder in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Barwoutswaarder?

Vanuit Barwoutswaarder 21 in Bedrijventerrein Barwoutswaarder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.