Streetview Bekenlaan 2 Woerden

Bekenlaan 2, 3448 XC Woerden

202 m² Bouwjaar 1978 Label A

Bekenlaan 2 is een woonhuis in Woerden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 247 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
247 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bekenlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bekenlaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
24.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woerden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Woerden

3620 Inwoners
1505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1491 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Molenvliet-Oost
61% Koopwoningen
6.121 Inwoners per km²

Locatie van Bekenlaan 2

Vergelijkbare woningen in Woerden

Veelgestelde vragen over Bekenlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bekenlaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in Molenvliet-Oost is €368.000. Dat komt neer op circa €1.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bekenlaan 2 zich tot de wijk Molenvliet-Oost?

Bekenlaan 2 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Molenvliet-Oost. De buurt telt 1.491 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bekenlaan 2?

Bekenlaan 2 is een woonhuis in Molenvliet-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bekenlaan 2 vergeleken met de buurt?

Bekenlaan 2 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 247 m². In Molenvliet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bekenlaan 2 en wat betekent dat?

Bekenlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Molenvliet-Oost?

De wijk Molenvliet-Oost in Woerden (Utrecht) kenmerkt zich door 3.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Vanuit Bekenlaan 2 in Molenvliet-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenvliet-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bekenlaan 2: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.